10 nagų priežiūros produktų, kuriuos galite pasigaminti patys namuose

Frezos nagamsŠiuolaikiniame pasaulyje visi gyvename įtemptą ir greitą gyvenimą. Neretai pasitaiko žmonių, kurie nuolat yra kelyje ir turi mažai laiko net tokiai įprastai veiklai kaip nagų priežiūra. Jei priklausote šiai kategorijai ir neturite laiko ar jėgų investuoti į salono paslaugas ir parduotuvėje perkamas priemones, kodėl gi nepagalvojus apie galimybę patiems pasigaminti nagus? Tai gali atrodyti neįprasta idėja, bet iš tikrųjų gali būti labai smagu! Pasigaminti savo nagų priežiūros produktus yra stebėtinai paprasta – jums tiesiog reikia prieigos prie kai kurių pagrindinių ingredientų ir įrankių, kuriuos tikriausiai jau turite. Nesvarbu, ar norite sutaupyti pinigų, ar tiesiog norite išbandyti kažką naujo, "pasidaryk pats" nagų priežiūros priemonės yra puikus pasirinkimas, nereikalaujantis daug laiko ir pastangų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie tai, kaip galite patys pasigaminti nagų priežiūros priemonių namuose…Elektrines frezos už gerą kainą.

Nagų priežiūros mišinys

Puikus būdas pradėti "pasidaryk pats" nagų priežiūros kelionę – pasigaminti paprastą nagų priežiūros mišinį. Šis mišinys yra puikus būdas sudrėkinti ir suminkštinti nagus, kartu valant ir dezinfekuojant odeles. Viskas, ko reikia šiam mišiniui pagaminti, yra lygus kiekis rožių vandens ir glicerino. Taip pat galite įpilti šiek tiek vitamino E aliejaus arba migdolų aliejaus, kad mišinys būtų labiau maitinantis. Įmasažuokite šį mišinį į nagus ir odeles taip dažnai, kaip norite, kad jie būtų minkšti ir sveiki. Jį taip pat galite naudoti kaip pagrindą kitoms "pasidaryk pats" nagų priežiūros priemonėms – jis veikia kaip puiki klijai ir padeda kitiems ingredientams išlikti!

Nagų lakas

Jei mėgstate eksperimentuoti su įvairiais nagų lako atspalviais, bet nemėgstate, kad parduotuvėje pirktas nagų lakas yra brangus ir kenkia jūsų nagams, kodėl nepabandžius pasigaminti savo? Tai padaryti iš tiesų labai paprasta. Viskas, ką jums reikia pradėti daryti, tai į skaidrų nagų laką įlašinti kelis lašus alkoholio ir kelis lašus vandens. Tada tereikia įpilti šiek tiek maistinių dažų, kad išgautumėte norimą spalvą. Po to tereikia palaukti, kol nagų lakas visiškai išdžius, ir tik tada jį tepti ant nagų. Šis naminis nagų lakas yra ne tik pigesnis nei parduotuvėje pirktas nagų lakas, bet ir daug mažiau kenkia jūsų nagams.