Seno akumuliatoriaus prikėlimas naujam gyvenimui

Seno akumuliatoriaus prikėlimas naujam gyvenimui tikrai yra įmanomas, tik čia verta apgalvoti, ar tokia galimybė jums apskritai yra reikalinga. Juk geras akumuliatorius tarnauja kelerius metus ir dažniausiai jam nustojus teikti savo funkcijas verta jį mesti ir įsigyti naują, kuris padėtų keliavimą transporto priemonėmis vėl padaryti patogiu ir komfortabiliu. Juolab, visiškai seno akumuliatorius tikrai nepavyks prikelti. Kalbame apie tokius, kurie paprasčiausiai per anksti nustojo tinkamai atlikti savo funkcijas ir todėl Jums gali sukelti nepatogumų. O juk norisi, kad turimas daiktas būtų išnaudojamas maksimaliai.

Senas akumuliatorius gali vėl įkvėpti gyvybės tokiu atveju, jeigu pasinaudosite žemiau mūsų pateiktais patarimais. Žinoma, visada naudinga pasitarti sus specialistais, kadangi jie gali pasakyti, ar akumuliatorius yra geras, ar tenkina poreikius ir apskritai, ko reikia, kad net ir senokai naudojamas akumuliatorius vis dar atneštų naudą.

  1. Akumuliatoriaus atšildymas yra būtinas, taigi palaikykite jį tokioje vietoje, kur jo temperatūra paprasčiausiai susinormalizuotų. Puikiai tiks vieta greta radiatoriaus.

  2. Taip pat galima akumuliatorius mirkyti karštame vandenyje. Tačiau šiuo atveju labai svarbu nesuvilgyti kontaktų, kurie reikalingi, kad akumas puikiai veiktų.

  3. Prieš pradedant jungti akumuliatorių taip pat rekomenduojama aukštos įtampos laidus papurkšti WD-40, kuris tarsi užtvirtina ir suteikia daugiau stabilumo, kokybės.

  4. Labai naudinga prieš dedant akumuliatorius juos paprasčiausiai papurtyti. Tokiu atveju jie dažniausiai „atsigauna“ tarsi susijungia kontaktai, kurie padeda akumuliatoriui vėl puikiai veikti.

  5. Jeigu akumuliatorius labai sunkiai pergyvena šaltas žiemas – galite jį paprasčausiai apipilti karštu vandeniu. Žinoma, tai reikia daryti labai atsargiai, kad nepasiektumėte tų vietų, kurios gali sugadinti jūsų akumuliatorių.

  6. Ypač šaltomis dienomis rekomenduojama naudoti du akumuliatorius. Paprasčiausiai vienas naudojamas visą dieną, o tuo tarpu kitas įdedamas į transporto priemonę nakties metu. Ir taip gana paprastai jie keičiami, kad transporto priemonė esant poreikiui visada užsivestų ir asmuo galėtų sėkmingai pasiekti jam reikalingą tikslą.

Akumuliatorius yra garantas, kad Jūsų transporto priemonė sėkmingai pasieks reikalingą tašką. Žinoma, jeigu norite, kad kelionės metu nekiltų kokių nors nesklandumų, labai svarbu skirti laiko akumuliatoriui. Geriausia reguliariai lankytis pas specialistus, kurie apžiūrės ir pasakys, ar viskas yra taip, kaip labiausiai norite.