Automobilių nuoma: galimybės ir sąlygos

Labai dažnai galima išgirsti, jog prieš važiuojant į užsienį ir planuojant naudotis automobilių nuomos paslaugomis reikėtų labai gerai pasidomėti sąlygomis, taisyklėmis, kainomis ir palankiu metu rezervacijai. Tačiau automobiliu nuoma Vilniuje, Kaune ar bet kokiame kitame mieste iš tiesų reikalauja lygiai tų pačių dalykų, todėl verta žiūrėti atsakingai ir prieš nuomojantis automobilį pasidomėti visomis sąlygomis. Nors visose automobilių nuomos įmonėse išsinuomoję automobilį jūs būsite pats atsakingas už jį ir visus įvykusius nesklandumus nuomos metu, tačiau kiti sutarčių, kainų, terminų bei taisyklių niuansai gali išties skirtis.

Rinkitės patikimas įmones

Automobiliai VilniujeNorint būti garantuotiems, jog keliausite saugiu automobiliu ir sutartis visada bus tvarkinga, visada naudokitės tik patikimomis įmonėmis. Galbūt girdėjote rekomendacijų iš draugų ar artimųjų apie patikimiausias įmones? Naudokitės tik tokių įmonių paslaugomis arba ieškokite įmonės per automobilių nuomos brokerius, kurie dirba tik su patikimomis įmonėmis. Svarbiausia taisyklė – niekada nesinuomokite automobilių iš privačių asmenų, taip keliate riziką patekti į nemalonumus.

Rezervacija internetu

Rezervuojant automobilį internetu visuomet atidžiai perskaitykite nuomos sąlygas, ten rasite beveik visą informaciją, kuri yra ir nuomos sutartyje, todėl jei automobilio jums nereikia itin greitai, tuomet paskirkite šiek tiek daugiau laiko ir paieškokite geriausiai jūsų poreikius atitinkančią įmonę. Išsirinkę keletą variantų patikrinkite kokias nuolaidas siūlo įmonė, galbūt rasite jums naudingų pasiūlymų.

Skubus apsisprendimas

Labai dažnai skubantiems žmonėms nutinka, jog nuomos sutartį jie pamato tik jau šalia automobilio. Aklai nepasitikėkite įmone ir pakeliui pasidomėkite nuomos sąlyomis – tai galite padaryti internetu arba paskambinti nurodytu bendruoju numeriu ir pasiteirauti kokios yra pagrindinės nuomos sąlygos ir taisyklės, kiekvienas konsultantas privalės jus supažindinti su pateiktais klausimais telefonu. Paklauskite apie bazinę kainą ir kilometražą, pasidomėkite situacijomis nelaimių atvejais, paklauskite kokios kainos taikomos ilgensiems nuomos terminams, jei jums tai aktualu. Kiekviena įmonė, užsiimanty automobiliu nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose turi savitas taisykles dėl automobilio grąžinimo ar palikimo tam tikruose taškuose, todėl būtinai pasidomėkite ar automobilį jums reikės pristatyti į pradinę vietą ar į kitą nuomos tašką bei, be abejo, ar tokia paslauga kainuoja papildomus pinigus.