Finansinis horoskopas

Kiekvienam savo pinigus skaičiuojančiam žmogui turėtų būti įdomu, koks jo finansinis dienos horoskopas. Kas jo laukia, sėkmė ar nesėkmė. Tad pateikiame keletą patarimų, kurie šiai dienai galioja universaliai visiems ženklams. Tai yra bendras dienos horoskopas, kuriuo naudotis gali visi ženklai, asmeniškai sau pritaikydami tai, kas labiausiai tinka.

Gera įtaka

Visiems zodiako ženklams reikėtų siekti kuo daugiau geros įtakos. Šį kartą labai gerą įtaką daro spalvų terapija, nes astrologinis žemėlapis rodo, kad planetos pereina į spalvų sektorių. Palankiausios spalvos yra mėlyna ir žalia, tai gyvybės –žemės ir vandens spalvos. Norint, kad jos iš tiesų jums suteiktų kuo daugiau teigiamų rezultatų, reikia ieškoti tokios spalvos aplinkos, būti joje, medituoti, daryti jogą. Galite padaryti nedidelį pratimą su pinigais. Atsisėskite tokių spalvų aplinkoje. Geriausia, jeigu tai būtų žalia pieva ir mėlynas dangus. Sėdėkite lotoso poza, apsidėliokite save stambiomis monetomis (geriausia eurais, nes jų vertė didesnė). Tada kartokite dvylika kartų lėtai kvėpuodami: „aš esu geras, ir visi aplink mane yra geri“. Tai sustiprins jūsų energetines geros įtakos zonas, ir taip jūs mintimis ir savo energija pritrauksite pinigus. Taip pat gerą įtaką darys tam tikri augalai, tai: rugiagėlės, tulpės, kardeliai, pakalnutės. Skinkite šias gėles atsakingai, nes kai kurios įtrauktos į Raudonąją knygą, ir dėl pažeidinėjimų galite gauti baudą. Daug geriau bus, jeigu jausite tikrąją gyvąją energiją, ir gulėsite šių gėlių laukuose, geriausia nuogi, tada visa energija būdama gyva, nepažeista, tiesiog jus apsups. Nuskintos ir pamerktos gėlės taip pat darys įtaką, tačiau ne tokią stiprią, ir gana trumpalaikę.

Bloga įtaka

Blogą įtaką šį kartą jums labiausiai lems blogi žmonės ir tam tikros paslaugos. Norint, kad dienos horoskopas pasitarnautų, reikėtų ir siekti geros įtakos, ir bandyti išvengti blogos. Į blogos įtakos zoną patenka paskolos ir greitieji kreditai. Geriau jų dabar neimkite, nes gali būti, kad padarysite lemtingą blogą sprendimą. Taip pat pamąstykite, kas galėtų iš žmonių jums bandyti pakenkti. Neskolinkite pinigų nepažįstamiems, nesudarinėkite sandorių su žmonėmis, išėjusiais iš kalėjimo. Stenkitės viską apmąstyti šaltu protu ir nesikliauti intuicija, nes ji šią dieną dėl Saturno įtakos bus labai prasta ir net apgaulinga. Venkite skaičių 1, 4, 17. Jie gali jums užtraukti prakeiksmą, ir ne tik jums, bet ir visai kompanijai, su kuria dirbate.

Gairės: