Geriausi kvepalų gamintojai

Pasaulyje yra tiek daug įvairiausių kvepalų gamintojų, jog įprastiniam vartotojui neturinčiam daug ankstesnės patirties gali elementariai susisukti galva. Jei kvepalai yra perkami sau, tuomet pasirinkimas gali būti šiek tiek lengvesnis – paprasčiausiai perkate tą kvapą, kuris jums patiko labiausiai. Tačiau jei kvepalai bus dovanojami, jūs tikriausiai norėsite, jog jie būtų gero gamintojo, kuris ne visa ko, būtų žinomas to asmens, kuriam ir dovanojate kvepalus. Norėdami palengvinti šią užduotį, siūlome jums susipažinti su pačiais geriausiais ir populiariausiais kvepalų prekiniais ženklais pasaulyje, kurių kokybe tikrai nenusivilsite. Žinoma, jie kainuos šiek tiek brangiau nei atsitiktiniai kvepalai neturintys jokio žymaus vardo, tačiau tokią „investiciją“ daryti tikrai apsimoka.

Calvin Klein

Kvepalai„Calvuin Klein“ yra visiems gerai žinomas pavadinimas, visai nesvarbu ar žmogus domisi mada, ar ji jam nė motais. Šis prekinis ženklas jau dešimtmečius simbolizuoja prabangą ir yra užkariavęs tūkstančių žmonių širdis. Nors labiausiai šis prekinis ženklas yra žinomas dėl kokybiškų ir išvaizdžių darbužių, tačiau po jų pavadinimu priglausti kvepalai yra ne ką mažiau kokybiški ar patrauklūs. „Calvin Klein“ kvepalai yra puikiai priimami tiek vyrų, tiek ir moterų, gausi skonių gama leidžia kiekvienam surasti tai, ko jis ieško. Žinoma, patys garsiausi „CK“ kvepalai turi gėlių arba citrusinių vaisių kvapus, todėl rekomenduojame visų pirma išbandyti būtent juos.

Nautica

Be jokios abejonės „Nautica“ yra vienas populiariausių kvepalų prekės ženklų visame pasaulyje. Jų kvepalų pasirinkimas yra garsus dėl itin vyriškų ir viliojančių kvapų. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam vyrui, kuris kvepalus naudoja kiekvieną dieną.

Gianni Versace

Tai dar vienas kvepalų prekinis ženklas, kuris savo laiku tarsi suformavo mados rinką ir tapo jos lydere. Šio gamintojo kvepalai mados pasaulyje turi nepriekaištingą reputaciją ir toliau nenustoja gaminti vis naujų kvapų, kurių bene kiekvienas tampa didžiuliu pasisekimu. Žinoma, šio gamintojo kvepalai dažniausiai yra brangesni už visus kitus konkuruojančius, panašius kvepalus, bet turint omenyje jog jų kokybė yra pati aukščiausiai ir jie tampa tiesiog ikonomis, rinktis juos tikrai verta. Ypač jei tai yra dovana damai – kiekviena moteris įvertins tokius kvepalus ir tikrai jais džiaugsis.

Montblanc

Tai yra tarsi „Versace“ atitikmuo vyrams. Jie taip pat brangesni, tačiau tokie pat ikoniški. Tad jei dovanos ieško ne vyras moteriai, o moteris vyrui, tai taip pat yra puikus pasirinkimas.