Greitieji kreditai studentams – ar reikia skolintis jaunuoliams, kokios galėtų būti pagrindinės išnaudojimo kryptys?

Vartojimo kreditas, niekam nėra paslaptis, mūsų šalies rinkoje, kaip pasiūlymas, yra suprantamas pakankamai skirtingai. Turime omenyje tai, kad šie pasiūlymai ganėtinai dažnai yra suprantami klaidingai, mat dauguma žmonių yra įsitikinę, kad žmonėms šios paslaugos yra labiau žalingos, nei realiai naudingos, kas, iš esmės, ir turėtų būti svarbiausia. Kad ir kaip ten bebūtų, esame įsitikinę, kad kai kurių socialinių grupių žmonėms greitieji kreditai galėtų būti labiau, nei pravartūs – tiesa, reikėtų tiesiog tinkamai pasiūlymą išnaudoti.

Šiandieną mūsų straipsnio tema bus greitieji kreditai studentams. Sieksime pasiaiškinti, ar iš pirmo žvilgsnio vartojimo kreditas, atrodantis, kaip neįtikėtinai elementari paslauga, žmonėms galėtų būti naudinga – kitaip sakant, ar studentai galėtų įgyti realios naudos, naudodamiesi pasiūlymu ir kaip gi gautą finansinę paskolą piliečiai galėtų panaudoti. Nuoširdžiai viliamės, kad šiandienos darbas bus beprotiškai pravartus, o galiausiai motyvuos jaunus piliečius nebijoti skolintis, nebijoti priimti impulsyvių sprendimų, kurie būtų bent kiek paremti individualiais bei realiais paskaičiavimais – niekada nepamirškite, jog svarbiausia yra įvertinti, ar gebėsite paskolą grąžinti reikiamu metu, reikiamo dydžio.

Prieš pradedant dėstyti pagrindines mintis, būtų galima pastebėti tai, jog dauguma studentų pasiūlymą greitieji kreditai renkasi tais atvejais, kai tėvai atsiunčia pernelyg mažai pinigų, ar tiesiog savaitgaly norėtųsi kur kas labiau pasilinksminti. Tikriausiai, kad net ir patiems kvailiausiems žmonėms yra aišku, kad tokia siekiamybė yra klaidinga, mat tokių padarinių dėka piliečiai ne tik, kad susidarytų daugiau individualių problemų, tačiau iš viso susijauktų kone visą savo gyvenimą – kaip gi piliečiai grąžins, jeigu finansinė injekcija yra akimirksniu pradanginama?

Norėtume pasiūlyti studentams, kad vartojimo kreditas taptų tuo pasiūlymu, kuris leistų sukurti individualią, potencialiai pelningą veiklą. Kitais žodžiais sakant, norėtume, kad būtent greitieji kreditai jus tinkamai motyvuotų ir suteiktų noro kurti darbo vietą ne tik sau, tačiau taip pat ir kitiems – manau, kad daugumai žmonių yra aišku, kad mūsų šalies tautiečiai yra ganėtinai verslūs, tačiau daugeliui reikia paprasčiausio pastūmėjimo. Kaip ir tikriausiai daugumai piliečių yra aišku, tokie pasiūlymai galėtų ne vien tik psichologiškai pastūmėti, tačiau taip pat ir iš materialios pusės – pinigų užtektų, tikėtina, net ir didesniam, nei smulkusis, verslui.

Tikimės, kad darbas, kurį pateikėme šiandieną, daugumai piliečių patiko, o ir be viso to buvo naudingas.