Kaip kalbėtis su meistru, kad baldai patenkintų poreikius?

Daugeliui klientų pokalbis su meistru kelia labai daug rūpesčių, kadangi sunku surasti kompromisą ir dažnai dar sunkiau suprasti vienam kitą. Kuo pokalbis tampa sudėtingesnis – tuo nestandartinių baldų gamyba reikalauja daugiau laiko ir galiausiai ne visada patenkina lūkesčius tuo rezultatu, kuris buvo gaunamas. Žinoma, tai liūdina, kadangi visko galima išvengti radus tinkamą kalbos manierą su meistru. O apie tai ir yra šis straipsnis.

  • Aptarkite kainą

Baldai namamsDažniausiai pokalbis prasideda nuo kainos aptarimo ir tai yra visiškai natūralu. Žinoma, kalbant apie kainą taip pat reikia nepamiršti aptarti ir smulkmenų, kadangi jos lemia kainos ribas. Svarbiausia, kad neverta labai derėtis su meistras, kadangi jie dažniausiai nurodo aiškias ribas. Jos gali kiek kisti, tačiau dažniausiai tos ribos yra labai mažos, tad derybos neturi daug naudos.

  • Terminų derinimas

Žinoma, dažniausiai terminai labiausiai rūpi klientams, kurie nori kuo greičiau gauti paslaugas ir tuo pačiu tikisi, kad baldai pranoks lūkesčius. Geriausia, kai terminai būtų sutariami ir tuo pačiu įprasminami raštiniu būdu. Tokiu atveju bent jau visada bus garantijos, kad tų terminų laikomasi ir tuo pačiu jeigu bus kokia nors paklaida – jis dažniausiai būna su baudomis, kurios ir motyvuoja nevėluoti.

  • Kuo daugiau pokalbių

Dažniausiai problemos kyla tada, kai pokalbis su meistru būna retas ir tuo pačiu dideliais tarpais. Tokiu atveju baldai yra gaminami, tačiau paties proceso metu negalima pakoreguoti smulkmenų, kurios dažniausiai atsiranda ir tai yra visiškai natūralu. Taigi, siūlome kuo daugiau kalbėtis. Meistras gali net siųsti nuotraukas ką ir kaip daro. Esame tikri, kad tokiu atveju pavyks pasiekti visas puses patekinantį variantą.

  • Sutarties sudarymas

Galiausiai, nestandartinių baldų gamyba taip pat reikalauja ir oficialios sutarties, kurios metu aptariamos visos smulkmenos. Ir žinoti jas visas reikia. Tik tokiu atveju bus galima tiksliau numatyti kas ir kaip.

Baldų gamyba yra ne tik laiko, tačiau ir dėmesio, smulkmeniškumo reikalaujantis darbas. Natūralu, kad gali tekti skirti nemažai laiko, kol pavyks rasti kompromisą. O išmokus susikabėti – rezultatas bus geresnis.