Kam niekada gyvenime nesiskolintumėte?

Credit24 kreditaiNet jeigu kreditai iš credit24 ir suteikiami geriausiomis sąlygomis, vis tiek reikia pagalvoti apie tai, kada juos verta skolintis, o kada šią alternatyvą palikti tikrai reikšmingoms progoms. Štai kreditai gali būti suteikiami daugeliu atvejų, tik ar visada verta?

Vestuvėms ar gimtadieniams

Aistė sako, kad nors Credit24 pasiūlymai jai ir atrodo verti dėmesio, bet ji labiau skolintųsi bėdos atveju arba kažką pirkdama. O štai vestuvių, gimtadienio proga ji tikrai nenorėtų naudotis tokiais pasiūlymais. „Manau, kad šventės daug geresnės yra tada, kai šventi iš savo turimų pinigų ir niekam į skolą neini. Kas iš to, kad tu pasimaivysi prieš žmones, prieš draugus, o pats minsi į skolą kaip į balą. Juk visgi reikia galvoti kažkaip protingai. Ta šventė praeis, o tau paskui liks kažkoks kaip ir nuostolis. Ir tikrai tuomet reikės galvoti, ką daryt, kad viskas būtų gerai. Tu turėsi šventės nuotraukas ir galvosi: ar būtinai čia viską taip prabangiai reikėjo daryti, jeigu už tą prabangą paskui dar brangiau tenka sumokėti. Pinigai pasiskolinti, išleisti, iššvaistyti, ir tu nieko neturi. Ne ne, tikrai savo asmeninėms šventėms nesiskolinčiau. Jas daryčiau tokias, kokias išgaliu padaryti“, – sako ji.

Automobiliui

Taip pat kitas žmogus sako, kad nesiskolintų automobiliui. „Nors tai ir yra kažkiek vertę išlaikantis dalykas, bet man daug geriau turėti tikrai nuosavą, ne išsimokėtinai ar kaip nors kitaip su paskolom nupirktą mašiną. Anais laikais gera mašina rodė, kad žmogus daug uždirba. Šiais laikais rodo, kokio dydžio paskolą gali žmogus gauti. Taip jau tikrai nėra, kad kas nors spręstų apie tave pagal mašiną, nes gal tu tą savo blizgantį BMW nusipirkai su paskola. O jeigu jai kas nors atsitiks? Jeigu perki ne naują, o paskui paaiškėja, kad ji pilna problemų? Tai reikės jas spręsti. Taisyti vėl turėsi. Kai už savo pinigus kokią geldą nusiperki, tada daug paprasčiau. O kai nusiperki tiesiog va taip, su paskola, ir paskui dar gailiesi, tai visko gali būti, ir tikrai bus, ko gailėtis“, – sako jis.

Kito žmogaus išlaidoms padengti

„Nežinau, į ką aš kitiems panašus, bet labai dažnai pas mane ateina žmonės ir prašo, kad aš pasiimčiau paskolą dėl jų. Maždaug: jiems reikia, patys neturi, tai pas mane prašo, kad aš įsiskolinčiau. Čia vienas iš tų dalykų, kurių niekada nedaryčiau“, – sako kitas pašnekovas.

Gairės: