Krūtų plastinė chirurgija

Kai kurioms moterims, norinčioms pagražinti savo kūną, visai nesvarbu, kaip tai bus atlikta, kitos pageidauja natūralumo. Tokioms itin patrauklus pasiūlymas atrodo krutu didinimas riebalais, kada į kūną nėra dedamas implantas. Ką plastinė chirurgija apskritai gali pasiūlyti, gražinant krūtų formą?

Krūtų didinimas savo riebalais

Didina krūtisTaigi, pradėkime nuo tų natūraliųjų, kurios į savo kūną leidžia įleisti tik operacijai reikalingus prietaisus, bet ne švirkšti botoksą ar dėti implantus. Krūtų didinimas savo riebalais yra naujos kartos pažangus metodas pagražinti krūtinę. Riebalai gali būti paimami iš pilvo ar šlaunų srities. Tad vienu metu įvyksta ir riebalų nusiurbimas, ir jų suleidimas į kitą vietą. Tokiu būdu, kūnas nesusiduria su svetimkūniais ir nėra rizikų bei pavojų, kad kils alerginė organizmo reakcija ir jis bandys kovoti bei pasipriešinti. Žinoma, tokia dviguba operacija, kai ir nusiurbiami riebalai, ir suleidžiami, pareikalauja ilgesnio operavimo ir ilgiau trunkančio pooperacinio laikotarpio. Tačiau procedūrą atlikusios moterys iškart gali džiaugtis puikia išvaizda.

Didinimas implantais

Vis dar labai populiarus išlieka ir krūtų didinimas silikono implantais. Tai paprastas būdas suteikti krūtims grąžiąapvalią formą, jas padaryti standžiomis ir puikiai matomomis. Tokia procedūra trunka gana greitai, o gijimas paprastas ir trumpas. Operacija gali būti daroma implantą dedant per spenelį, arba per krūtinės apačią.

Krūtų pakėlimas ir mažinimas

Kol vienoms rūpi padidinti krūtinę, kuri atrodo per maža, kitos nori patobulinti ją sumažindamos. Tos, kurios nuolat pavydi didesnių krūtų, kartais visai nepagalvoja apie visus nemalonumus, kuriuos patiria moterys, turinčios ženkliai per didelę krūtinę. Vienos turi tokią nuo pat brendimo ir paauglystės, kitoms ji padidėja žindymo metu, o išsipūtusi taip ir nesusitraukia. Kai krūtinė viršija visus įprastus normalumo kriterijus, ji tampa našta moteriai. Be to, būdama didžiulė, ji sunkiai tįsta žemyn, ir tai taip pat visai neprimena grožio standartų. Dėl to plastinė chirurgija siūlo krūtų mažinimą bei pakėlimą. Tokią operaciją pasidariusios moterys gali džiaugtis lengvesniu fiziniu krūviu ir tikrai pagražėjusiomis savo formomis.