Kur naudojami kompresoriai

Ne kiekvienas žmogus žino, kas yra kompresoriai. Pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kaip atrodo šis mechanizmas, kad, kai netyčia rasite garaže, žinotumėte, kur jį panaudoti. Jis tikriausiai bus visai nemažas, pakelti jį bus ne taip ir lengva, bet priklauso tai ir nuo galingumo. Kompresoriai turi tam tikrą balioną, kuriame cirkuliuoja oras, būtent jis ir sudaro tam tikrą spaudimą, su kuriuo galima nuveikti visai nemažai.

Pneumatiniai įrankiai

Jeigu nepatinka lengvai ir ilgai kalinėti vinis arba kažką pjauti su rankiniu pjūkleliu, o gal palengva sukinėti keičiamo rato varžtus – gali būti reikalingi įrankiai, kuriems taip pat galią suteiks kompresorius. Su tokiais įrankiais pasitelkiant spaudimą galima padaryti daug darbų kur kas efektyviau nei įprastais būdais.

Automobilių dažymas

Tai viena populiariausių funkcijų, dėl kurių žmonės turi ir naudoja kompresorius. Paprastai kompresoriai turi tam tikrus balionus, į kuriuos galima supilti dažus. Naudojant specialų antgalį, reikia pūsti dažus, ir su jais galima išgauti tokį efektą, kokio iš tiesų norima. Galima pastebėti, kad kiekviename garaže, kur vyksta įvairūs garažo darbai, kur tvarkomi, taisomi, dažomi ir kitaip apdirbami, atnaujinami automobiliai, ten jie būna ir perdažomi. Taigi, nieko keisto, kad automobilio dažymas taip pat yra ta sritis, kur be gero galingo kompresoriaus neišsiversi.

Prisipūsti padangas

Dėl to, kad yra naudojamas suspaustas oras, galima su kompresoriumi ir lengvai bei greitai prisipūsti automobilio padangas. Dviračio padangoms to geriau nenaudoti, nes oro labai greitai gali būti pripūsta kur kas daugiau negu reikia. Todėl pučiant padangas su kompresoriumi visada reikia naudotis jais atsargiai.

Nupūsti nešvarumams

Yra žmonių, kurie baigę darbą garaže su šiuo aparatu dar ir aplinką nusivalo. Galima nupūsti rudeninius lapus nuo kiemo, galima šiukšles, galima tarsi išsisiurbti garažą, viską išpučiant. Tačiau paprastai būna taip, kad su kompresoriaus pagalba yra pravalomi nešiojami kompiuteriai, kai juose prisikaupia nešvarumai. Tai turi daryti tik profesionalūs žmonės, nes mėgėjai gali ir sugadinti kompiuterį.

Smėliavimas

Tai dar vienas keistas reiškinys, kurį gali įvykdyti kompresoriai. Į ten, kur pilami dažai, supilamas kvarcinis smėlis. Tada reikia imti kažkokį seną daiktą, kurio nublukusi spalva, ir kur reikia nušveisti senus dažus. Ten kompresorius pučia stipriai smėlio daleles, kurios puikiai nušveičia senus dažus. Taigi, kompresorius dar kartą pasitarnauja būtent dažymo tikslais, tačiau dar prieš pučiant tikruosius dažus.