Plastikiniai langai: Kodėl jūsų namai turėtų būti statomi iš visų natūralių medžiagų

LangaiJei nors kiek laiko praleidžiate patalpose, tikriausiai pastebėjote, kad patalpų oras gali būti daug gaivesnis nei lauke. Taip yra todėl, kad natūralios medžiagos puikiai filtruoja drėgmę, kvapus ir kitus teršalus. Jos tai daro leisdamos drėgmei pasišalinti pro mažas poras, kad ji nesusigertų į medžiagą iš vidaus. Jei jūsų namas pastatytas iš visiškai natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, drobės ar molio plytelių, jis natūraliai filtruos ir teršalus. Kodėl turėtumėte statyti namą iš visų natūralių medžiagų? Na, pirmiausia, dėl jų patalpų oras išlieka švaresnis. O kadangi jos nesugeria kvapų ir nemalonių kvapų, jūsų namai taip pat maloniau kvepės! Natūralias medžiagas taip pat lengviau valyti ir prižiūrėti nei sintetines medžiagas, pavyzdžiui, plastiką ar polivinilchloridą (PVC). Taigi, jei neturite rimtos priežasties to nedaryti, skatinkime dizainerius projektuojant naujus namus naudoti visas natūralias statybines medžiagas. Langai Šiauliuose ir kituose miestuose.

Kaip jūsų namų oro kokybė veikia jus?

Oro kokybė turi įtakos jūsų namų funkcionalumui ir juose esančių žmonių sveikatai. Jei jūsų patalpų oras yra prastas, jus ir jūsų šeimą paveiks tos pačios problemos, kaip ir lauke: prasta sveikata, susilpnėjęs imunitetas ir kt. Patalpų oro kokybė matuojama pagal teršalų koncentraciją ore. Patalpų orą teršia įvairūs šaltiniai, pavyzdžiui, žmonės ir naminiai gyvūnai, baldai, valymo priemonės, statybinės medžiagos ir net oras, kuriuo kvėpuojate būdami lauke. Kai kurie teršalai, kuriais kvėpuojate kasdien, pavyzdžiui, dulkės ir dūmai, vadinami dirgikliais, nes sukelia alergijas ir kitas sveikatos problemas. Kiti, pavyzdžiui, formaldehidas, benzenas ir bakterijos, gali sukelti rimtas ligas. Kai patalpų oro kokybė gera, jums nereikia nerimauti dėl šių sveikatos problemų. Svarbu palaikyti aukštą patalpų oro kokybę. Aukšta patalpų oro kokybė reiškia, kad namuose galite praleisti daugiau laiko, nesusidurti su alergijomis ir kitomis sveikatos problemomis, kurias sukelia prasta patalpų oro kokybė.

Natūralios statybinės medžiagos pasižymi geresne oro kokybe nei sintetinės

Natūralios medžiagos, naudojamos pastatų statybai, apskritai geriau filtruoja oro teršalus nei sintetinės medžiagos. Mediena, pagaminta iš netoliese esančiuose miškuose augusių medžių, yra viena veiksmingiausių natūralių medžiagų, gerinančių patalpų oro kokybę. Ji yra porėta, todėl pro medienos poras praleidžia vandenį, įleidžia deguonį ir nepraleidžia kitų teršalų. Dėl to ji yra ideali medžiaga pastatams, nes išlaiko orą švarų ir gaivų. Nors natūralių medžiagų sudėtis kiekvienoje pasaulio vietoje skiriasi, visų natūralių medžiagų pagrindinė funkcija yra ta pati: jos palaiko oro švarą, praleisdamos drėgmę ir sulaikydamos teršalus, pavyzdžiui, dulkes ir bakterijas. Mediena, pagaminta iš netoliese esančiuose miškuose augusių medžių, yra viena veiksmingiausių natūralių medžiagų, užtikrinančių patalpų oro kokybę. Ji yra porėta, todėl pro medienos poras praleidžia vandenį, įleidžia deguonį ir nepraleidžia kitų teršalų. Dėl to ji yra ideali medžiaga pastatams, nes išlaiko orą švarų ir gaivų.