Priklausomybė skelbimams

Skelbimai internetuAr patikėtumėte, kad skelbimai gali sukelti priklausomybę. Veikiausiai, jeigu kada nors teko kažko labai ieškoti skelbimų portaluose, ir free ads UK ar LT buvo jūsų kas dienos rutina, galėjote pastebėti, jog šiokia tokia priklausomybė atsirasti tikrai gali.

Ieškantiems darbo

Viena baisiausių ir neramiausių būsenų turbūt kiekvienam žmogui yra finansinis nepastovumas. Suaugusiems žmonėms jis atsiranda po įvairių nelaimių, katastrofų, bet tai labai reti atvejai. Kur kas dažnesnis atvejis, kurį išgyvena kone kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime – tai tie kartai, kai tenka justi finansinį nepastovumą dėl prarasto darbo. Nors geroji praktika rodo, kad žmogus išlieka saugus tada, jeigu kaskart po kiekvieno atlyginimo atideda 5 procentus į banką „juodai dienai“, realybėje šis dalykas pasitaiko retai. Beveik visada beveik visi žmonės pamiršta tokius pinigų atidėjimus ir paprasčiausiai išleidžia viską iki paskutinio cento. Tad netekus darbo pasidaro baisu, o dėl nutrūkusių pajamų netgi tampa neįmanoma pasiimti greitąjį kreditą. Taigi, tenka skubiai ieškoti darbo.

Kai neturi pajamų ir darbo, kankina nerimas dėl tokios būsenos. Nerimą žmonės bando nuraminti įvairiais būdais, bet dažniausiai – bandydami išspręsti problemą. Naujas darbas būtų problemos sprendimas. Tam, kad jį prieitume, tenka pereiti per skelbimus. Tad neturintiems darbo gali išsivystyti priklausomybė portalams, kur yra nemokami skelbimai. Gali būti, kad žmogus sėdės prie skelbimų portalo kone visą dieną, nuolat siuntinės savo CV ir vakare eis miegoti skaudančia galva, nes ir vėl niekas neatrašė. Iš tiesų, reikėtų įskelbimus darbo žiūrėti ne taip paranoiškai. Siųsti savo laiškus ne desperatiškai į kiekvieną atsiradusį skelbimą, o ten, kur realiai galima įsivaizduoti savo realizaciją. Taigi, tada galima bus net ir parašyti efektyvesnius laiškus, geriau motyvuoti, kodėl norėtumėte ten dirbti.

Ieškantiems nekilnojamojo turto

Tiems, kas ieško būsto nuomos, NT skelbimai irgi gali tapti priklausomybe. Paprastai ieškoma, kai jau labai reikia persikraustyti. Kai randi skelbimą pats pirmas – didesnė galimybė tą vietą išsinuomoti. Be to, gal net tuo metu skelbimo nebus pačiupusi nuomos agentūra ir nepridėję papildomos kainos. Todėl NT skelbimų medžioklė yra itin akylas darbas. Reikia tiesiog per minutę spėti paskambinti žmogui, kuris kažką nuomoja, ir kuo greičiau tartis dėl apžiūrėjimo. Su pirkimu irgi gali būti kažkas panašaus, nes puikus pasiūlymas turbūt bus pagriebtas akimirksniu. O štai, pavyzdžiui, darbo skelbimai galioja kokį mėnesį ir per tą laiką darbdavys vykdo atranką, tad ten tikrai išvis neverta taip nerimauti.