Kokias sauskelnes parinkti vaikui?

Sauskelnės yra vienas iš svarbiausių vaikų higienos ir priežiūros aspektų. Nuo pat pirmųjų naujagimio gyvenimo dienų reikia pasirūpinti jo patogumu, sveikata ir gera savijauta. Mes, tėveliai, puikiai žinome, kad net menkiausias nepatogumas gali sukelti labai “aikštingą” mažylio reakciją, o nekokybiškos sauskelnės – ūmią odos reakciją, kuri savo ruožtu gali iššaukti vaikelio nepasitenkinimą. Todėl kokybiškų sauskelnių pasirinkimas – tiesiog būtina sąlyga auginant vaiką. Tai yra būtinybė net kelis pirmuosius mažylio gyvenimo metus.

Todėl tėveliams dažnai kyla klausimas: kokias sauskelnes pasirinkti? Kitaip nei 90-ųjų Lietuvoje, dabar sauskelnių yra įvairiausių: skiriasi jų prekės ženklai, dydžiai, kokybė, kaina, forma, užsigimas ir daug kitų dalykų. Todėl dabar kiekvienas turi pagalvoti kokie pampersai yra geriausi, ar reikėtų rinktis brangesnius ar pigesnius, vieno gamintojo ar kito ir t.t.

SauskelnesTurbūt pats saugiausias pasirinkimas yra “Pampers” sauskelnės. Jos yra tokios ikoniškos, kad net pats žodis “pampersai” yra kilęs iš šio gamintojo sauskelnių pavadinimo. Todėl dabar šie žodžiai net yra naudojami pakaitomis. Šios sauskelnės yra užsitarnavusios savo vardą per daug metų savo veiklos. Jos nėra pačios pigiausios, bet jų kokybė – nepriekaištinga. Todėl jei reikia saugaus varianto ir kaina jūsų negąsdina, tuomet galite drąsiai rinktis “Pampers”. Jas lengviausia užsisakyti internetu, kur kartu su kitų gamintojų ir tipų sauskelnėmis rasite www.pampersai.lt parduotuvėje.

Be “Pampers” sauskelnių, galite drąsiai rinktis ir kitas kokybiškas sauskelnes, kurios nelabai kuo nusileidžia šitam gamintojui. Kai kurie tėveliai net renkasi jas, nes jos geriau tinka jų mažyliui bei subjektyviai ar objektyviai yra geresnės. Tarp tokių yra “Moony” sauskelnės, taip pat “Genki” gamintojo gaminiai.

Visi gamintojai siūlo sauskelnes, pritaikytas konkrečiam poreikiui. Dažniausiai yra išskiriamas amžius bei dydis, kaip svarbiausi pasirinkimo kriterijai. To ilgai ieškoti nereikia, nes dažniausiai tai atsispinti prekės pavadinime. Be šių dalykų, dėmesį reikėtų atkreipti ir į kitas detales: dabar sauskelnės yra ir pritaikytos konkrečioms problemoms spręsti. Pavyzdžiui būna sauskelnės, kurios užtikrina didesnę apsaugą nuo pratekėjimo, kitos – geriau sugeriančios skysčius, dar kitos – tampresnės ir užtikrinančios didesnę judėjimo laisvę vaikui.

Nepraleiskite to pro akis ir jei jūsų pasirinktas gamintojas yra laiko patikrintas – tikrai neprašausite. Taip rinkdamiesi sauskelnes tikrai užtikrinsite savo mažylio gerovę.