Šiuolaikiniai verslai biuruose

Kai atsidaro dar vienas verslo centras Kaune, senosios kartos žmonės gali sunerimti ir net nesuprasti, kokie gi tie šiuolaikiniai verslai, kurių taip imasi jauni žmonės, ir kurie įsikuria tokiuose verslo centruose. O tokių verslų tikrai yra. Štai kokios kompanijos dažniausiai atsiduria po vienu stogu verslo centruose.

IT kompanijos

VC KaunasIš tiesų, visų pirma tai yra IT kompanijos, kuriose dirba programuotojai, vadybininkai ir kiti. Tokioms kompanijoms priskiriama ateities, kadangi viskas kuo toliau, tuo labiau krypsta į skaitmeninį pasaulį. Paprastai tokios įmonės turi erdvų patogų biurą su kambariu susitikimams, laisvalaikio kambario (programuotojų darbas įtemptas, jiems kartais reikia atsipalaiduoti prie žaidimų stalų ar kitur), su virtuvėle, baru ir žinoma su puikia erdve darbui, kur yra stalai darbuotojams. Programuotojai dirba susikaupę su ausinėmis (dažniausiai), jiems nereikia daug kalbėtis ar atsakinėti į skambučius, todėl jie netrukdo vieni kitiems, ir kad jaustųsi mažiau vieniši, gali dirbti drauge vienoje erdvėje.

Finansų ir kriptovaliutų kompanijos

Tai taip pat naujos kartos įmonės, kurių, deja, daug kas šiais laikais nesupranta ir ne visai žino, ką šios įmonės daro. Geriausiai apie kripto valiutas išmano tie, kas su jomis dirba. Arba tie, kas investuoja finansų biržose. Tačiau tokia veikla užsiimantys žmonės paprastai leidžia laiką prie kompiuterių, tad ir jiems tinkamos vietos yra biurai verslo centruose.

Logistikos firmos

Nors šiai verslo sričiai buvo prognozuojamas išnykimas, ji vis dar egzistuoja ir gan sėkmingai. Tikrai yra nemažai logistikos kompanijų, o ypatingai Kaune, kur susisiekimas toks geras su visa Lietuva ir Europa. Šiose kompanijose paprastai biure dirba mažiau žmonių. Jie darbe derina reikalus su vežikais, krovinių užsakovais, iškrovėjais ir pan. Gali būti ir visai nedidelė kontora vos su pora ar keliais kabinetais.

Papildomų mokymų ir kursų kabinetai

Taip pat biurų centruose mėgsta įsikurti ir kokia nors kalbų ar kitų įgūdžių lavinimo mokykla. Dabar populiaru mokytis programuoti, anksčiau išsigelbėjimas dėl neturto atrodė galimybė išmokti norvegų, danų, anglų, olandų kalbas ir emigruoti ten, kur lengviau uždirbami didesni pinigais. Dabar mažiau žmonių tą daro, daugiau mokosi daryti kažką, kad būtų labai paklausūs ir savame krašte.

Reklamos ir ryšių su visuomene agentūros

Laisvai samdomų darbuotojų erdvės užima vienus ofisus. O kitus taip pat užima ir reklamos agentūros, kur žmonių kiekis gali būti tikrai didelis. Kaip ir ryšių su visuomene valdymo, komunikacijos agentūros.