Toršerai – atgyvena ar modernumas?

Susikurti išskirtinį ir akį traukiantį apšvietimą patalpoje šiais laikais nėra sunku. Internete galima rasti labai daug pavyzdžių, interjero dizaineriai skuba Jums į pagalbą ir galiausiai – platus šviestuvų pasirinkimas padeda kiekvienam rasti tai, kas jam labiausiai tinka ir kas geriausiai atitinka kiekvieno žmogaus poreikius. Toršerai – paskutiniu metu į madą dideliais žingsniais vėl grįžtantis šviestuvas, kuris žavi savo paprastumu, tačiau neprastumu, tad ieškodami pagalvokite, kurioje vietoje jis stovės.

Toršerų stilius

Šiuolaikiniai toršerai gali būti skirtomis į dviejų tipų apšvietimą. Toks, kuris geriausiai atrodo klasikinio stiliaus namuose, ir toks, kuris puikiai atrodo moderniuose namuose. Žinoma, priklausomai nuo susikurto stiliaus reikia ieškoti ir atitinkamo šviestuvo.

Klasikiniai šviestuvai dažniausiai būna puošti pačiais įvairiausiais skoningais raštais bei gėlėmis. Toks šviestuvas namuose kuria jaukumo ir tuo pačiu paprastumo įspūdį.

Štai modernūs toršerai dažniausiai būna ryškių spalvų, traukia akį ne tik neįprastais atspalviais, tačiau ir keistomis formomis. Šiuo metu kuriami tokie toršerai, kurie primena tam tikras konkrečias formas, net gyvūnus.

Toršero įkomponavimas

Priklausomai nuo pasirinkto toršero reikia galvoti, kaip jis geriausiai gali būti įkomponuojamas. Svarbiausia nepamiršti, kad toršerai yra gana išrankūs vietos prasme. Tai reiškia, kad jiems reikia skirti erdvės, norint, kad jie puikiai atsiskleistų ir pasimatytų visas jų grožis. Galbūt todėl toršerai dažniausiai statomi kampuose, kur nėra jokių kitų baldų. Puikiai atrodys priderintos vazoninės gėlės arba koks nors kitas namų dekoro elementas. Tačiau jie neturėtų būti didesni arba labai platesni nei toršerai. Sklindanti šviesa juos pabrėš, tačiau jie neturėtų užgožti šviestuvo.

Tinkamai įkomponuoti toršerai džiugins Jūsų akį ilgą laiką. Svarbiausia pasirinkti tokį, kuris derėtų ir tuo pačiu skirti jam šie tiek priežiūros.

Priklausomai nuo to, kokį stilių planuojate kuri namuose – reikia ieškoti ir atitinkamo toršero. Pradedant klasikiniu ir baigiant moderniu, kuris gali žavėti visus namų svečius. Juk kartais tik tiek ir reikia, kad pabodusios sienos atrodytų kur kas gražiau ir išskirtinai. Tai gali padaryti skoningas toršeras.