Šiuolaikiniai maišytuvai turi atitikti aukštus funkcionalumo reikalavimus

Šiuolaikiniai maišytuvai yra itin svarbus komforto ir patogumo įrenginys, be kurio neįsivaizduojame kasdienybės. Maišytuvų rinkai nuolatos plečiantis, o gamintojams siūlant vis modernesnius, praktiškesnius ir patogesnius santechninės įrangos pasirinkimus, maišytuvų galimybės tapo kaip niekada plačios. Priklausomai nuo individualių poreikių, pirkėjams siūlomi tiek tradiciniai, tiek sensoriniai maišytuvai, įranga, valdoma svirtelėmis, spaustuku ar rankenėlėmis, termostatiniai maišytuvai bei kiti šiuolaikiniai sprendimai, sukurti funkcionaliems, praktiškiems ir stilingiems namams.

Maišytuvai ir jų valdymas

MaišytuvaiMaišytuvų valdymas gali skirtis, priklausomai nuo jūsų įpročių. Vieni mėgsta tradicinius maišytuvų modelius, kiti renkasi šiuolaikinius novatoriškus sprendimus. Be to, tam tikrose situacijose maišytuvų valdymas yra nulemtas ir aplinkybių, pvz., jei namuose auga maži vaikai, kuriems sunku pasiekti maišytuvų rankenas, racionaliausias sprendimas – sensorinė įranga, kuri įsijungia ir išsijungia pajutusi šalia esančias arba atitrauktas rankas (infraraudonųjų spindulių jutiklis reaguoja į judesius ar kūno šilumą, todėl vanduo paleidžiamas tik tam tikram laikui). Sensoriniai maišytuvai yra praktiškas sprendimas, efektyviai taupantis jūsų laiką ir vandenį.

Jei vertinate retro stilių, greičiausiai galvosite apie maišytuvus su sukamomis rankenėlėmis, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jei praustuvė bus sumontuota šalia sienos, rankenėlių pasukimas gali būti itin nepatogus. Praktika rodo, kad šiandien vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų yra stilingo dizaino maišytuvai su svirtelėmis, leidžiančiomis lengvai ir greitai – vienu judesiu – reguliuoti vandens stiprumą ir temperatūrą.

Ar jūsų maišytuvas yra funkcionalus?

Šiandien maišytuvai nebėra vien tik įranga, skirta paleisti ir sustabdyti vandenį. Šiuolaikiniai maišytuvai pasižymi itin plačiomis funkcinėmis galimybėmis, prisitaikančiomis prie šiuolaikinio vartotojo gyvenimo būdo. Svarbiausi maišytuvams keliami reikalavimai yra efektyvus vandens tausojimas. Dažniausiai šiuo tikslu įrengiami termostatiniai maišytuvai, kurie tiekia iš anksto nustatytos temperatūros ir srovės vandenį, apsaugodami nuo bereikalingo vandens reguliavimo. Iš tiesų, taip yra taupomas ne tik vanduo, bet ir jūsų laikas. Dar vienas svarbus termostatinės įrangos privalumas yra tai, kad šie maišytuvai saugo nuo nusideginimo karštu vandeniu ir nemalonių vandens temperatūros pokyčių, pvz., jei, kol jūs maudotės duše, kažkas nuleidžia vandenį tualete.

Siekiant suteikti daugiau praktinio patogumo, daugelis maišytuvų šiandien turi pasukamą korpusą, kuris gali apsisukti net 360 laipsnių kampu. Pasukamas korpusas yra patogus naudoti tiek vonios kambaryje, tiek virtuvėje. Beje, virtuvėje vis dažniau montuojami maišytuvai su ištraukiama žarnele, kas suteikia dar daugiau patogumo plaunant indus, pildant vandeniu vazas ar atliekant kitus įprastus buities darbus.