Stilingai virtuvei reikia ir aksesuarų

Baldai jūsų virtuveiJeigu manote, kad stilinga virtuvė tai tik stilingi virtuves baldai, tuomet klystate. Tam, kad virtuvė būtų tikrai graži, turi būti ne tik baldai, bet ir bendras supratimas, kaip tą virtuvę išplanuoti, o taip pat gali pasitarnauti ir įvairūs virtuvės aksesuarai iš http://domusgalerija.lt. Kokiais aksesuarais verta pagražinti savo virtuvę, kad ir virtuves baldai, ir visas interjeras būtų tikrai išskirtinis? Pateikiame keleto aksesuarų aprašymus, tačiau rinktis reikėtų saikingai ir būtinai viską tarpusavyje suderinant. Jeigu visko pridėsite per daug, bus panašu į produktų katalogą, o ne į normalią, įrengtą virtuvę.

Tekstilės gaminiai

Gaminant maistą, plaunant indus, būnant virtuvėje praverčia kai kurie tekstilės gaminiai. Tačiau jie yra ne tik funkcionalūs, jie gali būti ir nuostabūs aksesuarai, kurie jūsų virtuvę paverčia daug gražesne, puošnesne ir malonesne apsilankymui. Standartinė virtuvės tekstilė yra virtuvės pirštinės, prijuostės, šluostės, rankšluosčiai. Taip pat staltiesės, servetėlės. Gali būti ir pagal vėlės minkštam kampui. Visa tai kartu gali sudaryti puikų spalvinį ansamblį, tik reikia mokėti suderinti tarpusavyje. Taigi, jeigu norite, kad virtuvė atrodytų puikiai, pasirūpinkite ne tik, kad baldai būtų gražūs, bet kad ir juos supanti tekstilė papildytų ten, kur trūksta.

Laikikliai

Virtuvėje bus daug dalykų, kuriuos reikės kažkur laikyti. Pradedant kriauklės sritimi, matysime, kad reikės ir laikiklio muilui, ir kempinėlėms, ir šluostėms, ir kitoms priemonėms. Vienas negražiausių dalykų, kai nuostabioje virtuvėje matai prie kriauklės sudėtus iškart puikiai besimatančius prausiklius, šveitiklius ar tą patį „Fairy“ tiesiog iškart su savo prekės ženklu. Kam gi malonu, kai nuostabiame interjere staiga į tave ima žiūrėti standartiniai prekės ženklai. Ypatingo stiliaus mėgėjai būtinai pasirūpins, kad ir jūsų skystas muilas bei indų ploviklis būtų supilti į atskiras tam skirtas talpas.

Padėklas

Įdomus aksesuaras virtuvėje – padėklas. Tai patogus ir funkcionalus daiktas, kuris leis nusinešti vienus daiktus iš vienos vietos, į kitus. Jeigu norėsite ant valgomojo stalo sudėti kelias lėkštes arba torto gabalėlį bei puodelį, tai galėsite neštis padėkle. Tačiau padėklas gali būti ir be galo gražus, puikiai tinkantis prie jūsų virtuvės baldų.

Indeliai

Vieni gražiausių virtuvės aksesuarų gali būti indeliai kavai, cukrui, prieskoniams, biriems produktams. Jeigu planuojate į juos investuoti, reikėtų rinktis atviresnes lentynas, atviresnius virtuvės baldus. Tuomet galėsite sudėti tuos indelius, surikiuoti, taip, kad jie puikiai matytųsi, ir tai kurs virtuvės dizainą.